Rekonstrukce

Agro Záblatí a.s.

Revitalizace průmyslových a administrativních objektů

Rekonstrukce administrativní budovy společnosti Agro Záblatí a.s., dílen, skladů, váhy a dalších objektů.

Více o projektu

BD Velké Meziříčí

Celkové zateplení bytového domu

Tento bytový dům s 32 byty docílil po výměně oken a provedení zateplení 42% úspory energií za rok. Rekonstrukce byla částečně hrazena programem “Panel”.

Více o projektu

MŠ Březí

Celková revitalizace objektu a okolí

Provedením rekonstrukce mateřské školky v obci Březí došlo k celkovému zhodnocení objektu s prodloužením jeho životnosti pro další generace. Interiér a exteriér objektu dosáhl po provedené rekonstrukce velmi vysoké úrovně. Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti a Státním fondem životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Více o projektu

RD Bory

Obnova fasády domu

Provedení nové fasády na rodinném domě v Borech dodalo objektu zajímavý čerstvý vzhled.

Více o projektu

RD Březí

Zateplení a rekonstrukce rodinného domu

RD v obci Březí prošel na přelomu roku 2011 a 2012 rekonstrukcí. Stavební práce obsahovaly vyvýšení střešní konstrukce, vybudování nové koupelny, kompletní zateplení fasády a vybudování bezbariérového přístupu. Tato rekonstrukce byla částečně hrazena programem “Zelená úsporám”.

Více o projektu

RD Měřín

Zateplení rodinného domu

Po stavebních úpravách provedených za pomoci financí z programu “Zelená úsporám” (výměna oken, zateplení a výměna zdroje vytápění), jsme dosáhli u RD v Měříně úplně jiné úrovně bydlení a vnějšího vzhledu objektu.

Více o projektu

RD Měřín

Zateplení rodinného domu a obnova fasády

Majitelé RD v obci Měřín nás kontaktovali s požadavkem na rekonstrukci jejich objektu na základě doporučení. Rozsah prací zde zahrnoval zateplení celého objektu minerální vatou a poté barevnou úpravou fasády.

Více o projektu

RD Mittenwalde

Rekonstrukce rodinného domu v rustikálním stylu.

Celková rekonstrukce objektu.

Více o projektu

RD Nová Ves

Rekonstrukce a zateplení rodinného domu

Rodina z Nové Vsi si u naší firmy objednala vybudování bezbariérového přístupu, zateplení fasády a výměnu oken. Rekonstrukce RD probíhala po částech od roku 2010 až 2012 za podpory projektu “Zelená úsporám”. Práce zahrnovaly vypracování podkladů pro projekt “Zelená úsporám”, výměnu dřevěných oken za plastové, zateplení objektu polystyrenem s barevnou úpravou fasády a vybudování bezbariérového přístupu včetně zabudování nového výtahu.

Více o projektu

RD Velká Bíteš

Zateplení rodinného domu a obnova fasády

Provedení zateplení fasády řadového rodinného domu ve Velké Bíteši.

Více o projektu

Výzkumný ústav Domanínek

Zateplení domu a obnova fasády

Pro stavební práce na objektu VU CzechGlobe v obci Domanínek u Bystřice nad Pernštejnem byla naše firma vybrána začátkem roku 2012 jako subdodavatel na zateplení celého objektu a následné úpravy fasády.

Více o projektu

MŠ a ZŠ Dobrá Voda

Zateplení a obnova fasády objektu

Celkové zateplení objektu a provedena nová fasáda. Financováno z projektu Zelená úsporám.

Více o projektu

RD Velká Bíteš

Generální rekonstrukce a zateplení domu

Provedena celková generální rekonstrukce celého objektu, zateplení domu, výměna oken, dostavba a přístavba částí objektu a provedena půdní vestavba.

Více o projektu

OÚ Pavlínov

Celkové zateplení objektu a půdní vestavba.

Byla provedena půdní vestavba a celkové zateplení objektu včetně výměny oken a dveří. Projekt byl financován z projektu Zelená úsporám.

Více o projektu

MŠ Uhřínov

Celkové zateplení objektu.

Provedeno zateplení obvodového pláště a střechy objektu, výměna oken a zdroje tepla včetně rozvodů topení. Projekt byl financován z projektu Zelená úsporám.

Více o projektu